+38 (044) 24-999-42
+38 (066) 959-35-23

Депофорез

Депофорез - це один з найбільш сучасних і ефективних методів лікування каналів зубів за допомогою гідроксиду міді-кальцію під впливом електричного поля слабкої сили. 

http://blognews.am/static/news/b/2013/01/35520.jpg

Депофорез в стоматології з'явився відносно недавно. Автор методики - німецький професор А.Кнаппвост. У Росії метод депофореза отримав поширення з кінця 1990-х-початку 2000-х років, ставши єдиною ефективною альтернативою хірургічному лікуванню кіст і гранульом.

Лікування каналів зуба - дуже важливий момент в стоматологічній практиці. Якщо воно пройшло нормально, можна спокійно проводити подальше лікування зуба, його реставрацію і т.п. Якщо ж лікування каналу зуба пройшло невдало, то нерідко зуб видаляється.

При цьому коріння зубів завжди були найбільш складною областю для лікування в стоматології через свою важкодоступність і складності візуального контролю за ходом лікування. Крім того, канали зубів дуже часто мають складну форму, відгалуження, «кишені» і т.д., що теж ускладнює їх обробку.

Детальніше...

Вся правда про брекети

 Вся правда про брекети    

 

 Ви серйозно задумалися про те, щоб виправити свою усмішку або неправильний прикус і шукаєте інформацію  http://k.img.com.ua/img/forall/a/11469/13.jpg. Можливо, ця стаття потрапила на очі випадково. Або Ви ставитеся до категорії вдумливих людей, які перед яким-небудь серйозним починанням воліють зібрати побільше інформації. Це непогано. Головне, не застрягти занадто довго на цьому етапі. А може бути Ви просто пішли на консултацію в найближчу клініку, але щось не сподобалося. Сходили в другу. А там сказали взагалі все по-іншому! Пішли тоді ще й отримали третя думка, але зовсім не схоже на перші два. А знайомий стоматолог взагалі сказав, що брекети тільки зуби псують і нічого не виправляють, а якщо і виправлять, то все назад скривиться. Тут Ви задумалися і почали шукати інформацію в інтернеті. І ось Ви тут.Ще є форуми пацієнтів, де обговорюються різні питання, що стосуються брекетів. Вони дуже гарні, коли обговорюються питання, які не є компетенцією виключно фахівців. Тобто, коли «брекетоносци» діляться своїми відчуттями від брекетів, дають поради,

як легше звикнути, як цілуватися з брекетами і тд. Але коли обговорюються спеціальні питання, то звичайно починається серйозна плутанина в розумі читачів. Так як всі

Детальніше...

Ендопілот

 

http://www.sklepstomatologiczny.com/11-51-home/endopilot-comfort.jpgУ EndoPilot перевизначає ендодонтичного обладнання. Вона об'єднує електронні визначення довжини кореня , механічні препарування і пломбування в один модульний .

Спроектовані і побудовані з лікарем- стоматологом на увазі , кожен з його компонентів працювати самостійно або в поєднанні один з одним. Всі компоненти знаходяться в одному місці , в одній невеликій коробці і працює на одній нозі перемикача управління .

Всі EndoPilot компоненти управляються за допомогою зручного сенсорного дисплея. Меню навігація - це швидкий , простий і тримає все настроюються елементи управління тільки палець дотик .

Детальніше...

Профілактика карієсу і захворювань ясен

З цієї статті ви дізнаєтесь:

-       як захистити зуби від карієсу, http://www.gidzdorov.ru/wp-content/uploads/2012/11/profilactika1.jpg

-       як зупинити карієс,

-       як боротися з карієсом,

-       як зупинити розвиток карієсу.


 

 

Як уникнути карієсу -

кращий спосіб уникнути карієсу - це якісна профілактика. Тут потрібно відзначити, що що поширеність карієсу серед населення Росії становить від 98 до 100% залежно від регіонів нашої країни. Ці показники помітно зросли за останні десятиліття у зв'язку з тим, що:

по-перше - змінилася культура харчування, що проявляється надлишковим споживанням цукровмісних продуктів і напоїв,

по-друге - стався розвал системи фторування питної води.

Ефективна профілактика карієсу: методи

всі методи з профілактики карієсу можна розділити на дві групи:

 місцеві методи - спрямовані насамперед на поліпшення гігієни,

 загальні методи - спрямовані на поліпшення культури харчування ...

Місцеві методи профілактики карієсу -

1. Ретельна гігієна порожнини рота -

Це найважливіший і одночасно найпростіший метод, ефективність якого наближається до 100%. Але термін «хороша гігієна порожнини рота» люди розуміють по різному, вважаючи, що вже у них-то з гігієною все гаразд.

Незадовільна гігієна: скупчення м'якого зубного нальоту у шийок зубів Незадовільна гігієна: скупчення твердих над і підясневих зубних відкладень в області всіх зубів Незадовільна гігієна і множинний карієс зубів

Поняття «хороша гігієна» включає в себе:

Чищення зубів після кожного прийому їжі -

НЕ через годину, а протягом перших 5 хвилин. Саме згубний дію харчових залишків і мікроорганізмів на зуби відбувається саме в перші сорок хвилин  http://model-ug.ru/img/4be7262610beda32b8a0677f02427760_big.jpgпісля їжі. Причому, скільки разів поїли - стільки разів почистили зуби. З'їли булку або цукерку - значить потрібно чистити зуби. Тому бажано уникати перекусів між основними прийомами їжі.

Використання зубної нитки - Це засіб гігієни на професійній мові називається Флос. Зубною ниткою потрібно чистити зуби також кожного разу після їжі (перед чищенням зубною щіткою). Правильній техніці користування флосом вас може навчити ваш стоматолог. Мета зубної ниточки - прибрати між зубами як застряглі харчові залишки. І це не тільки застряглі шматки м'яса, а й просто налиплі м'які харчові залишки. Адже не випадково, що найчастіше карієс розвивається між зубами.

Засіб гігієни порожнини рота Очищення міжзубних проміжків за допомогою зубної нитки Використання іригатора для гігієни порожнини рота

 

 

Ситуації, в яких складно почистити зуби -

якщо Ви в кафе, у друзів в гостях, на природі, то мінімальний гігієнічний набір - це зубна нитка і жувальна гумка. Зубною ниткою можна скористатися  http://www.32dent.ru/upload/statiya_09_foto.jpgде завгодно: в кафе - вийти в туалет і перед дзеркалом скористатися флосом, або просто на вулиці, відійшовши в сторону. Деякі спочатку соромляться такої поведінки, тільки от потім соромитися доводиться беззубою посмішки або помітних пломб, коронок і запаху з рота.

Крім того можу сказати, що багато людей, з'ївши на роботі свій бізнес-ланч, тепер дістають принесену з дому щітку і пасту (або мають другий комплект на роботі) і йдуть до вбиральні чистити зуби. Саме така поведінка і дозволяє рідше ходити до стоматолога і дихати свіжістю.

Якщо на зубах є мостовидні протези, брекети -

під проміжною частиною мостоподібного протеза дуже часто набиваються харчові залишки. Тому у кого є коронки - дуже зручно для гігієни використовувати Ірригатор для очищення порожнини рота. Цей апарат через насадку подає тонку пульсуючу струмінь води, насичену мікробульбашками повітря, за допомогою якої вимиваються харчові залишки і м'який зубний наліт (рис.6).

Особливу ефективність іригатори демонструють при наявності запалення ясен (гінгівіті і пародонтиті). При пародонтиті між зубами і яснами утворюються пародонтальні кишені, в яких накопичується дуже багато інфекції. Очистити пародонтальні кишені за допомогою зубної щітки або звичайного полоскання не можна, але іррігатор в цьому може допомогти. Неоціненну допомогу іригатори надають і вагітним і годуючим жінкам, у яких виникає «гінгівіт вагітних».

2. Ремінералізація зубів: фторпрофілактіка

Ремінералізація означає насичення зубної емалі мінералами, переважно кальцієм і фтором, що спрямовано на підвищення міцності зубної емалі, а також на підвищення опірності емалі каріесогенним мікроорганізмам. Обробку зубів кальцієм і фтором можна розділити на домашню щоденну і професійну (на прийомі у стоматолога).

Домашня фторпрофілактіка -

в основі щоденної домашньої фторпрофілактікі лежить банальна чистка зубів пастами, що містять фтор. Причому фтор у складі зубних паст дуже різний. Є пасти, в яких міститься більш ефективний «амінофторид» або «фторид натрію», а є більш дешевий і менш якісний компонент «монофторфосфат натрію». З перших двох з'єднань фтор проникає в емаль набагато швидше.

Детальніше про засоби для якісної профілактики читайте в статтях:

 «Лікувальні зуб.пасти для профілактики карієсу»

 «Ополіскувачі для профілактики карієсу»

Ремінералізующій гель АФКХ Медична MineralsЕслі Ви хочете провести більш професійний курс реминерализующей терапії не тільки фтором, але і кальцієм (і при цьому - саме в домашніх умовах), то зубних паст і ополіскувачів тут буде мало. Тут потрібні спеціальні реминерализующую гелі. Якщо Ви будете проводити такий курс раз на 3 місяці, а в інший час добре чистити зуби, то можливо, що вам взагалі більше не доведеться ходити до стоматолога.

Детальніше про курс реминерализующей терапії в домашніх умовах (на прикладі гелів ROCS, Elmex) - читайте в статті:

 «Лікування білих плям на зубах»

Професійна обробка зубів -

проводиться на прийомі у стоматолога. Відмінність професійної обробки полягає в тому, що вона більш ефективна з причини можливості застосування більш концентрування препаратів. Ці препарати випускаються, наприклад, у вигляді лаків, якими покриваються зуби.

 

Процедура полягає в тому, що на очищену і висушену поверхню зубів наноситься пензликом прозорий лак, що містить фтор. Цей фтор протягом декількох годин активно проникає в емаль зубів. Сама плівочка за цей час поступово розчиняється. Дія фтору полягає в тому, що фтор, проникаючи в емаль, з'єднується там з кальцієм, чим досягається значне зміцнення емалі і підвищується її опірність дії органічних кислот, що виробляються карієсогеннимі організмами.

 

 

Терапевтична стоматологія


"КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ ЗАХВОРЮВАННЮ, НІЖ ПОТІМ ЙОГО ЛІКУВАТИ"

http://classic-r.com.ua/images/therapy1.jpgВ нашій клініці для кожного пацієнта лікар

1.    Підбере заходи індивідуальної гігієни порожнини рота та навчить, як правильно ними користуватися;

2.     Проведе необхідні лікувально-профілактичні заходи:

o    безболісне зняття зубних відкладень за допомогою сучасного ультразвукового апарату провідної швейцарської фірми EMS;

Детальніше...

Back to top