+38 044 24 999 42

Ендопілот

 

http://www.sklepstomatologiczny.com/11-51-home/endopilot-comfort.jpgУ EndoPilot перевизначає ендодонтичного обладнання. Вона об'єднує електронні визначення довжини кореня , механічні препарування і пломбування в один модульний .

Спроектовані і побудовані з лікарем- стоматологом на увазі , кожен з його компонентів працювати самостійно або в поєднанні один з одним. Всі компоненти знаходяться в одному місці , в одній невеликій коробці і працює на одній нозі перемикача управління .

Всі EndoPilot компоненти управляються за допомогою зручного сенсорного дисплея. Меню навігація - це швидкий , простий і тримає все настроюються елементи управління тільки палець дотик .

 

 

Багатофункціональний прилад " все в одному" . Препарування кореневих каналів , вимірювання робочої довжини каналу , тривимірна обтурація технікою вертикальної конденсації гарячої гутаперчі

 

Основні характеристики

Ендомотор забезпечує ефективне препарування кореневого каналу завдяки контролю торку і швидкості обертання. Кольорова LED індикація інформує про направлення обертання , обмеження торку і досягненні апекса .

Функція « Автореверс » попереджає блокування файлу у викривлених каналах .

Запатентований кутовий наконечник , спеціально призначений для ендодонтичного лікування , передає сигнал апекслокатора безпосередньо на файл і забезпечує постійний контроль за розміщенням файлу. Кутовий наконечник і ендомотор повністю ізольовані .

Робочу довжину файлу легко регулюють за допомогою « віртуального апекса » , який можна настроювати натисканням на горизонтальну лінію на сенсорному екрані.

Запатентована функція зниження крутного моменту біля верхівки кореня зменшує ріжучу силу інструменту і допомагає безупинно видаляти дентинну стружку.

 

Мета ендодонтичного лікування - герметична пломбування отпрепарірованной і продезінфікованої системи кореневих каналів .

Техніка гарячої вертикальної конденсації забезпечує щільне і однорідне заповнення системи кореневого каналу обтураційній матеріалом , особливо в порівнянні з техніками холодної конденсації. Компактний і легкий наконечник Down -Pack гарантує оптимальну керованість. Тонкий дизайн наконечника і плагера не обмежує поле зору.

Нагрівання за кілька секунд гарантує високу продуктивність ; можна вільно вибирати потрібний температурний режим .

 

Пістолет BackFill за допомогою курка забезпечує оптимальний контроль подачі гутаперчі .

В якості пломбувального матеріалу використовують стандартні гутаперчеві картриджі .

 

Швидке і точне вимірювання довжини кореневого каналу апекслокатором останнього покоління. Точний аналіз даних з роздільною здатністю 10біт .

Функція « на льоту » дозволяє вимірювати довжину кореневого каналу в процесі препарування. Для зручності дані можна зберегти за допомогою педалі управління і використовувати в якості еталонного значення.

« Віртуальний апекс » показує розташування файлу в каналі , до якого спрацьовує функція « автостоп » при препаруванні мотором.

 

Ендодонтичний ультразвук CoPilot ідеально доповнює EndoPilot і робить його повністю укомплектованим модульним пристроєм для ендодонтичного лікування « все-в -одному» .

У модуль CoPilot входять наступні аксесуари:

ультразвуковий наконечник

Додатковий роз'єм для підключення модуля DownPack

Безпроводная подвійна педаль управління

акумулятор

У режимі роботи ультразвуку можна налаштовувати таймер зворотного відліку. Це дозволяє стандартизувати власний протокол іригації. Ультразвуковий наконечник можна замовити з різьбленням під насадки EMS ® або Satelec ® . EndoPilot в будь-який момент можна долно модулем CoPilot .

 

Комплектація

- ендомотору

- Наконечник з вбудованим апекслокатором , - Апекс Кабель ,

- Down -Pack (гарячий плагер )

- Back - Fill (пістолет )

 

 

 

 

 

Back to top