+38 044 24 999 42

Імплантологія

ІМПЛАНТОЛОГІЯ являє собою наймолодший з науково-практичних напрямків такої дисципліни, як стоматологія. У зв’язку з успішним розвитком матеріалознавства та наукових обґрунтувань дентальної імплантації, вже можна казати про достатню апробованість і успішність цього метода лікування.

Виникає доречне питання: Чи бувають такі операції неуспішними?
Спеціалісти кажуть, що бувають.

 

 

http://www.kleos.ru/img/article/7kD4l.jpg

На неуспішність дентальної імплантації впливають – вік пацієнта, наявність тяжких хронічних захворювань, недотримання пацієнтом гігієни порожнини рота, певні анатомічні умови при постановці імплантата, травматична робота хірурга-імплантолога, нераціональне протезування.

Успіх такого втручання лежить в індивідуальності підходу, ретельності обстеження та створенні в процесі обговорення атмосфери довіри.

Плануючи проведення дентальної імплантаціі, пацієнт проходить ретельне обстеження в нашій клініці, отримує всі необхідні інструкції по підготовці та післяопераційному догляду. Складений контракт на обраний спосіб втручання створює ясність у пацієнта щодо всіх етапів хірургічного та наступного ортопедичного лікування, гарантійних обов’язків, можливих ускладнень, тощо.

Проведення дентальної імплантації може бути здійснено в один або декілька етапів. При наявності сприятливих умов (які встановить лише лікар) – можлива імплантація в один етап, коли уже безпосередньо після операції або через 2-7 днів відбувається протезування тимчасовою коронкою на встановлений імплантат.
Але частіше використовується методика імплантації у два етапи. В цьому випадку установлений імплантат знаходиться під яснами протягом 3-6 міс. з метою його надійної інтеграції з кісткою. Надалі, після закінчення вказаного строку, у встановлений імплантат фіксується так звана “головка” імплантата (абатмент), яка і є опорою для майбутньої коронки. Другий етап займає близько 2-3 тижнів, після чого відбувається протезування постійними металокерамічними коронками.

В нашій роботі ми використовуємо імплантологічне обладнання та імплантати французької компанії “ANTHOGYR”, яка працює у цьому напрямку понад 60 років. Наш вибір оснований на зручності в роботі з імплантатами вищезазначеної фірми, великому виборі всіх необхідних аксесуарів та виваженості цінової політики.
Результати наших спостережень за віддаленими наслідками проведеної нами дентальної імплантації вказують на ефективність (біля 89% випадків) лікування при використанні оригінальних імплантатів “ANTHOGYR”.


 


 

 

 

Back to top