+38 044 24 999 42

Ортодонтія

 


http://classic-r.com.ua/images/ortodont.jpgІз зростанням освітнього і культурного рівня сучасного суспільства, красива, здорова усмішка стала складовою частиною іміджу і успіху.
Ортодонтичне відділення клініки "КЛАСИК-Р" надає спеціалізовану кваліфіковану допомогу дорослим і дітям по вирівнюванню зубного ряду і усуненню естетичних проблем, враховуючи побажання пацієнта, його вік та складність проблеми.
Основну увагу в роботі з дітьми ми приділяємо:

проведенню профілактичних заходів з метою усунення шкідливих звичок (ротове дихання, смоктання пальця, закусування губи і щоки, тощо), використовуючи методи міогімнастики, трейнери, вестибулярні пластинки.

ранньому виявленню і лікуванню неправильного прикусу, використовуючи знімні (пластинки, активатори, капи) і незнімні апарати (брекет-системи).

 

Робота з дорослими полягає в раціональному комплексному лікуванні, що вимагає співпраці ортодонта з лікарями стоматологами іншого профілю

(терапевтом, пародонтологом, ортопедом, хірургом).
Застосування незнімної техніки (брекет-системи) дає можливість по новому підійти до успішного вирішення ортодонтичних проблем у дорослих.
Окрім естетичних порушень, неправильне положення зубів приводить до підвищеного навантаження при жуванні, що веде до втрати зубів з віком (ближче до 30-40 років), зуби стають рухомі, оголюються шийки зубів, між ними з'являються проміжки.Неправильний прикус стає причиною захворювань скронево-нижньощелепового суглобу (біль в скроневій ділянці, шум і тріск при відкриванні чи закриванні рота).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ
Найважливішим моментом є діагностика, яка включає:

внутрішньо і зовнішньоротове обстеження;

вимірювання на моделі;

фотографії і рентгенівські знімки.

Саме лікування може відбутися з допомогою знімних і незнімних апаратів.
Знімні апарати (пластинки, активатори, капи, трейнери) - ті, які пацієнт сам одягає і носить. Вони застосовуються у дітей з молочним і змінним прикусом. Позитивним в цих апаратах є можливість розпочати лікування на ранніх етапах формування прикусу, допомогти дитині справитись із шкідливими звичками, які несприятливо впливають на розвиток прикусу. Негативним є неможливість досконало вирівняти зуби і повною мірою виправити прикус. Тому, застосування знімних апаратів, це лише

І ФАЗА ортодонтичного лікування. 
ІІ ФАЗА - лікування за допомогою незнімної техніки (брекет системи). Брекети фіксуються на зовнішню поверхню постійних зубів. Їх виготовляють з різних матеріалів, тому вони можуть бути:

металеві;

пластикові;

керамічні;

ІІІ ФАЗА - ретенція. Це кінцева фаза ортодонтичного лікування, метою якої є закріплення досягнутого результату. Вона полягає в застосуванні ретенційного апарату (знімного або незнімного). Її тривалість різна і залежить від віку людини і складності проблеми.

В СВОЇЙ РОБОТІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ НАЙВІДОМІШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

http://classic-r.com.ua/images/ortodont1.jpg

http://classic-r.com.ua/images/ortodont2.jpg

позолочені брекети

керамічні брекети

Скорочений перелік ортодонтичної допомоги:

Консультація

Корекція і контрольний огляд

Зняття відбитків і відливання моделей

Фіксація брекет-системи

Зняття брекет-системи

Фіксація ретенційного апарату (знімного)

Фіксація ретенційного апарату (незнімного)

Виготовлення пластинчатого знімного апарату

Апарат для функціонального лікування

Вестибулярна пластина для лікування шкідливих звичок

Виготовлення апарату для швидкого розширення в/щ

Зовнішньо ротовий апарат (лицева маска)

Зовнішньо ротовий апарат (головна маска)

Зовнішньо ротовий апарат (шийна тяга)

Зовнішньо ротовий апарат (праща)

Апарат для корекції дистального прикусу

 

Back to top