+38 044 24 999 42

Пародонтологія


Дана дисципліна вивчає питання профілактики та лікування тканин пародонту, до яких відносяться ясна, кістка альвеолярного паростка, періодонт та сам зуб. Найбільш поширеними симптомами при їх ураженні стають: кровоточивість ясен, рухливість зубів, оголення їх шийок, неприємний запах з рота, велика кількість зубних відкладень та ін.
Приоритетним в лікуванні хвороб пародонту є комплексний підхід, який полягає в виявленні та усуненні причин захворювання, впливі на різноманітні механізми його розвитку, усуненні симптомів, які є наслідками патологічного процесу в пародонті. Особливо важливим є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, який має на меті тісну співпрацю із спеціалістами інших галузей медицини (терапевт, гастроентеролог, кардіолог та ін.), а також проведення загального лікування та всіх необхідних місцевих втручань:
професійна гігієна порожнини рота, зняття зубних відкладень;
протизапальне, антибактеріальне лікування ясен;
усунення травматичної оклюзії та шинування рухливих зубів;
хірургічне лікування;
раціональне протезування;
профілактичні заходи і диспансерний нагляд;
 
Сучасне обладнання та новітні технології дають нам можливість запропонувати пацієнтам один з самих перспективних та ефективних напрямків в лікуванні патології пародонту – ПАРОДОНТАЛЬНУ ХІРУРГІЮ. Цей метод дозволяє домогтись повної стабілізації запально-деструктивних явищ в тканинах пародонту, а також отримати відновлення втрачених кісткових структур. Хірургічні втручання проводяться як на м'яких тканинах (при укорочених вуздечках губ та язика, мілкому присінку, косметичних дефектах), так і на твердих тканинах пародонту (при порушенні кістки навколо зубів, тобто при рухливості зубів).
Проведення хірургічних маніпуляцій на твердих тканинах має на меті використання сучасних кістково-пластичних матеріалів, які значно підвищують ефективність лікування, шляхом усунення кісткових дефектів. Завдяки цьому методу інколи навіть абсолютно безперспективні зуби вдається зберегти з добрим прогнозом.
Рентгенівський знімок
до остеопластики
Рентгенівський знімок
після усунення дефекту кістки
Вигляд через 1 рік після операції
ШИНУВАННЯ.
На сьогодні шинування рухливих зубів є дуже поширеним методом їх збереження і стабілізації запально-деструктивного процесу в пародонті.
Для цього використовують стрічки і плетені шнури виготовлені із спеціальних тканин, які фіксують на рухливих зубах за допомогою композитних матеріалів.
Такі комбіновані шини, окрім фіксації рухливих зубів, дають змогу компенсувати відсутність одного зуба. Видалений зуб "підвішують" на шині, або виготовляють безпосередньо в порожнині рота із композитного матеріалу.
Шинування рухливих зубів
за допомогою скловолоконної шини
GLASSSPAN
до шинування
після шинування
Системний комплекс "Vector" для лікування та профилактики захворювань тканин парадонту
 
 
Ми пропонуємо нашим пацієнтам у разі проблем з пародонтом комплексне лікування:
  1. Консультація
  2. Навчання правилам гігієни
  3. Зняття зубного каменю ультразвуком
  4. Професійну гігієну
  5. Закритий кюре таж зубів
  6. Медикаментозну обробку пародонтальних кишень
  7. Шинування зубів за допомогою адгезивних матеріалів
  8. Необхідні ортодонтичні, хірургічні та ортопедичні заходи
Back to top