+38 044 24 999 42

Терапевтична стоматологія


"КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ ЗАХВОРЮВАННЮ, НІЖ ПОТІМ ЙОГО ЛІКУВАТИ"

http://classic-r.com.ua/images/therapy1.jpgВ нашій клініці для кожного пацієнта лікар

1.    Підбере заходи індивідуальної гігієни порожнини рота та навчить, як правильно ними користуватися;

2.     Проведе необхідні лікувально-профілактичні заходи:

o    безболісне зняття зубних відкладень за допомогою сучасного ультразвукового апарату провідної швейцарської фірми EMS;

 

o    професійну чистку зубів ( видалення нікотинового та іншого нальоту ), полірування зубів та відновлення їхнього кольору;

o    герметизацію фісур зубів спеціальними матеріалами, що містять та виділяють фтор з метою запобігання карієсу;

o    флюоризацію та ремінералізацію зубів - обробку зубів препаратами, що містять фтор, кальцій, стронцій та інші необхідні для емалі зубів мікроелементи з метою профілактики та лікування початкових форм карієсу.

В клініці "КЛАСИК-Р" використовується сучасна апаратура та обладнання, а також матеріали та інструменти провідних фірм світу, що надає можливість правильної та своєчасної діагностики і лікування карієсу, його ускладнень та некаріозних уражень твердих тканин зубів, а також захворювань пародонту ( див. пародонтологія). Втілення новітніх технологій дозволяє виконувати високо естетичні реставрації (відновлення анатомічної форми та кольору зуба) та реконструкції зубного ряду (зміна форми або положення зуба в зубному ряді).

Матеріали, що використовуються, мають властивості міцно з'єднуватися з тканинами зуба, біосумісність, високу стабільність кольору та прозорість, що наближаються до такої у істотних зубів. Всі маніпуляції проводяться під місцевим знеболенням з використанням сучасних анестетиків, які підбираються індивідуально в залежності від загального стану організма, віка пацієнта, наявності супутньої патології та виду необхідних втручань.
Метою ендодонтичного лікування є збереження ураженого зуба і надійне запобігання розвитку запальних процесів у верхівок коренів зубів.
В клініці "КЛАСИК-Р" застосовується техніка механічної і біологічної обробки каналів зубів з подальшою якісною обтурацією (заповненням) їх пломбувальним матеріалом, що гарантує успіх ендодонтичного лікування. Для обробки кореневих каналів застосовують сучасні методики і використовують ендодонтичні інструменти провідних світових виробників, які виготовлені із нікель-титанового сплаву і мають підвищену гнучкість та міцність, що зводить до мінімуму ризик поломки інструмента в каналі та розвиток ускладнень.
Для пломбування кореневих каналів застосовується гуиаперча. Це дуже пластичний матеріал, адаптований до тканин зуба, що дозволяє домогтися щільної обтурації каналу. В якості силера (пасти) використовують матеріали, які не розсмоктуються, не змінюють колір зуба, біологічно сумісні з тканинами періодонту. Для контроля якості лікування, після пломбування каналів обовязково проводиться рентгенологічне дослідження.

В СВОЇЙ РОБОТІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ НАЙВІДОМІШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

http://classic-r.com.ua/images/therapy.jpg

Скорочений перелік допомоги, яку надає стоматолог терапевт

 

1.    Консультація

2.    Встановлення пломби із склоіномерного цементу

3.    Встановлення пломби із композитного матеріалу

4.    Встановлення пломби із фотополімерного матеріалу

5.    Реставрація зубів

6.    Лікування пульпіту

7.    Лікування періодонтиту

8.    Розпломбування кореневих каналів у тому числі і підвищеної складності

9.    Шинування зубів за допомогою адгезивних матеріалів

10.Зняття зубного каменю ультразвуком.

11.Професійна гігієна

 

   
Back to top