+38 044 24 999 42

Хірургічна стоматологія

 http://classic-r.com.ua/images/surgery.jpgУсі види хірургічних втручань в нашій клініці проводяться з використанням найсучасніших анестезуючих препаратів, які добре сприймаються організмом людини і не дають побічних ефектів. Застосування новітніх і перевірених часом методик, а також ретельна профілактика зводять до мінімуму ризик післяопераційних ускладнень.
Окрім ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ наші фахівці виконують цілий ряд операцій по їх збереженню: ЦИСТЕКТОМІЯ З РЕЗЕКЦІЄЮ ВЕРХІВКИ КОРЕНЯ - при лікуванні важких форм періодонтиту з вираженими деструктивними процесами у верхівки кореня, проводиться видалення кісти або кістогранульоми з відсіканням верхівки кореня, що дозволяє зберегти зуб і усунути запально-деструктивний процес в періодонті;
КЮРЕТАЖ - при генералізованому пародонтиті проводиться ревізія пародонтальних кишень з видаленням із них зубних відкладень, грануляцій, а також розм'якшеного та інфікованого цементу кореня зуба, що дозволяє усунути пародонтальну кишеню або зменшити її глибину;
ФРЕНУЛЕКТОМІЯ, ФРЕНУЛОПЛАСТИКА - пластика вуздечки. Це операція по зміні форми вуздечки при наявності її дефекту. Дуже коротка вуздечка може призводити до дефекту прикусу (зміна положення центральних зубів), оголення їх коренів, запалення ясен.
КЛАПТЕВА ОПЕРАЦІЯ - проводиться при генералізованому пародонтиті для ліквідації пародонтальних кишень і корекції дефектів альвеолярного паростка. При цьому застосовуються препарати, які стимулюють регенерацію кістки (гінгівоостеопластика).

 

Ми пропонуємо нашим пацієнтам, які потребують спілкування із стоматологом хірургом наступне:

Видалення зубів (звичайне, складне, атипове)

Ушивання лунки

Розкриття абсцесу, дренування, санація області запалення

Ексцизія капюшону при перикоронариті

Цистектомія з резекцією верхівки кореня

Остеотомія

Закритий кюретаж

Відкритий кюретаж

Френулектомія

Френулопластика

Вестибулопластика

Усунення локальної рецесії ясені

Клаптеві операції (гінгівоостеопластика)

Анестезія

 

Back to top